Studio mebli kuchennych Szukasz wyjątkowych mebli, dzięki którym Twoja kuchnia będzie wyglądała stylowo i nowocześnie ?
Meble na wymiar Meble na wymiar to indywidualny projekt dopasowany do Państwa kuchni i wybranego stylu
Transport i montaż Oferujemy własny transport i montaż wykonanych przez nas mebli u klienta
Szeroki wybór Oferujemy szeroki wybór blatów, frontów meblowych, akcesoriów, sprzętu AGD i wiele więcej
O firmie
Firma Arnet funkcjonuje od 2000 roku. Przedmiotem naszej działalności jest projektowanie, wykonawstwo i montaż mebli kuchennych i innych. 

Idea naszej firmy dotycząca sprzedaży mebli oparta jest na kompleksowym podejściu do klienta, zaproponowanie mu pełnego rozwiązania problemu urządzenia każdego wnętrza.

Firma szczególnie specjalizuje się w wyposażaniu w meble i sprzęt kuchni o nietypowych kształtach, otwartych na salon lub jadalnię oraz ekstremalnie małych, gdzie szczególnego znaczenia nabiera wykorzystanie powierzchni.

Wysoka jakość materiałów, z którego wykonane są nasze meble sprawia, że będą one cieszyć nie tylko nasze oczy, ale i oczy naszych dzieci.

Oferujemy szeroką gamę wykończeń od klasycznych do najnowocześniejszych. Montujemy sprzęt renomowanych producentów oraz okucia najlepszych marek

Oferowane przez "ARNET " meble to przyjemne i ładne miejsce nie tylko do pracy ale i do wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny, rozmów, spotkań z przyjaciółmi. Możemy w ich otoczeniu spędzić miłe chwile, oderwać się od szarości codziennego życia.